SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальській лікарні передали три монітори пацієнта – благодійну допомогу для боротьби з коронавірусом

Сьогодні надійшла друга черга благодійної допомоги медичним закладам області від АТ «Нафтогаз Україна». Передача вантажу відбулась у Стрийському нафтогазопромислі «Львівгазвидобування».

«Львівщина продовжує протистояти коронавірусу. Можу впевнено сказати, що наші лікарні добре оснащені та працюють у посиленому режимі, щоб приймати хворих на Covid-19. Пандемія об’єднала владу, бізнес та інші структури задля спільної мети – обладнання лікарень, підтримку медиків та закупівлю засобів захисту. Сьогодні ми передаємо благодійну допомогу від АТ «Нафтогаз Україна», яку доправили з Китаю літаки «Руслан», «Антей» та «Мрія». Це 5 цифрових мобільних рентгенапарати, 32 монітори спостеженення за пацієнтами та додаткову партію засобів індивідуального захисту, їх отримають 11 медзакладів Львівщини. Хочу подякувати АТ «Нафтогаз Україна» та усім благодійникам, які долучаються до боротьби проти підступного коронавірусу та продовжують допомагати лікарням та лікарям області», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“Складні часи, які зараз переживає країна та світ – не привід опускати руки. Свідченням цього є те, як бізнес та благодійні організації об’єдналися задля допомоги хворим. Багато великих компаній взяли на себе нішу нести соціальну відповідальність та підтримувати людей.

Сьогодні, в селі Угерсько, що на Стрийщині, отримав три монітори пацієнта для Сокальської ЦРЛ. Розумію, що не мали би цього вкрай важливого обладнання, якби не ініціатива голови ОДА Максим Козицький , якби не підтримка керівництва департаменту охорони здоров’я ЛОДА Orest Chemerys , дякую вам! І найголовніше – якби не величезна фінанансова допомога АТ “Нафтогаз Україна”.

Зараз надзвичайно важливо оснастити нашу лікарню технічно, бо обладнання для лікування хворих вкрай не вистачає. Прогнози розвитку та поширення COVID-19 свідчать про зростання кількості хворих. Допомога АТ “Укргазвидобування” особливо цінна тим, що монітори пацієнта – це апаратура, яка має довготривалу перспективу. Вони відслідковують стан пацієнта, прогнозують його можливе потенційне погіршення. Це допомагає лікарям вчасно приймати рішення про переведення хворого на інтенсивну терапію. У такий спосіб монітори дають можливість уникати ситуацій та критичних станів пацієнтів, коли потрібна штучна вентиляція легень. Завдяки моніторам ми зможемо працювати на випередження.

Більше цього, закуплені монітори рятуватимуть не одне життя в майбутньому. Це та техніка, яка необхідна реанімаційному відділенню на постійній основі.

Нинішнє забезпечення лікарні – виклик, який ми повинні прийняти. І, спільними зусиллями, приймемо!”- написав на своїй сторінці в соцмережі головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Відтак, допомогу отримали такі заклади Львівщини: Львівська обласна інфекційна лікарня, Стрийська центральна міська лікарня, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр, Львівський обласний госпіталь імені Ю. Липи, Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня, Сокальська центральна районна лікарня, 8-ма міська клінічна лікарня м. Львова, Стебницька міська лікарня, Яворівська центральна районна лікарня, Рудківська лікарня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня.

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.