SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальська лікарня почала прийом хворих на коронавірус

У зв’язку з збільшенням кількості госпіталізацій пацієнтів з підозрою на COVID-19 та деякий ріст випадків виявлення інфікування, 16 травня 2020 року прийнято рішення залучення чотирьох лікарень другої лінії до прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

Про це інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Відтак, до лікування хворих з коронавірусною інфекцією долучились Кам’янко-Бузька центральна районна лікарня, Сокальська центральна районна лікарня, Стебницька та Стрийська міські лікарні.

“У медичних закладах першої лінії, які зараз надають медичну допомогу хворим з COVID-19, є місця для госпіталізації, проте ми мусимо мати резерв для прийому хворих з важким перебігом захворювання”, – уточнив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Чемерис.

“З 16 травня підтверджених хворих на COVID-19 та з підозрою шпиталізуватимуть за територіальним принципом в районні лікарні «другої черги».

Однією із чотирьох лікарень другої лінії є Сокальська районна лікарня. З 16 травня ми приймаємо пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

До нас скеровуватимуть хворих за територіальним принципом. Сокальська районна лікарня, прийматиме хворих не лише із Сокальського району, а й наближчих до нас населених пунктів інших районів.

Станом на 18 травня в КНП “Сокальська ЦРЛ” з підозрою на коронавірус знаходиться пацієнтка з міста Червонограда. Чекаємо на результати ПЛР-тесту”, – написав на своїй сторінці у facebook головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.