SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Скейтпарк у Червонограді – мрія, яка стала дійсністю. 13 вересня його офіційно відкрити і провели перші змагання

Мрії мають властивість здійснюватись. І це на власному прикладі довів волонтер і любитель екстремального велоспорту  Ілля  Кіпран. Впродовж п’яти років Ілля разом з друзями звертався до посадовців та представників  різноманітних фондів з ініціативою, аби у Червонограді  з’явився скейт-парк.  Цьогоріч мрія стала дійсністю.

“Багато років писав багато заяв на бюджет Червонограда, але коштів не вистачало. Потім писав проекти на різні Львівські фонди, але і там вони не проходили. Але одного дня, йдучи по місту, отримав дзвінок від нашого мера – Андрія Івановича, який повідомив, що на сесії міської ради було виділено 500 тис грн. на скейт-парк. Я дуже зрадів!” – розповів Ілля Кіпран.

Новий скейт-парк одразу став улюбленим місцем для багатьох велосипедистів, скейтерів та самокатерів. Тут дітлахи випробовують нові трюки, вдосконалюють власний стиль, і просто товаришують. Тож коли Ілля Кіпран вирішив організувати на скейт-парку перші змагання з вело мотокросу, чимало дітей вирішили взяти участь і продемонструвати власні вміння. 

Перші ВМХ змагання у Червонограді  –  це  цікаві майстер-класи, з  цінні призи і особлива атмосфера. Приємним є той факт, що спонсори не залишились осторонь цієї захоплюючої для дітей події і підтримали Іллю у проведенні першого міського турніру.

Детальніше у відеосюжеті телеканалу “Бужнет”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.