SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Що буде з опаленням у Соснівці?

28 травня у Червоноградській міській раді відбувся брифінг першого заступника міського голови Дмитра Балка щодо Програми децентралізації теплопостачання у місті Соснівка.

Ця програма передбачає, що, у зв’язку із масовим від’єднанням від централізованого опалення (87% від загальної кількості споживачів), а також через критичну зношенність мереж КП «Червоноградтеплокомуненерго», після завершення опалювального сезону 2021-2022 років, підприємство не надаватиме соснівчанам послугу з централізованого теплопостачання.

Окрім того на індивідуальне опалення буде переведено дев’ять об’єктів соціально-культурної сфери (школи, садки, Народний дім, міська рада, будинок творчості та музична школа). Для забезпечення теплом цих об’єктів планується встановлення п’яти модульних котелень ( вартість однієї котельні без урахування вартості мереж та проєктно-кошторисної документації становить від 1 млн 600 тис до 2 млн 200 тис (залежно від потужності).

Мешканцям багатоквартирних будинків пропонується переходити на альтернативні джерела теплопостачання. Для малозабезпечених громадян на встановлення індивідуального опалення передбачена фінансова допомога з міського бюджету.

Тож, як опалюватимуть заклади освіти та що робити мешканцям дивіться у відео телеканалу БУЖНЕТ.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.