SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахтарям «Надії» виплатять борги із зарплати

Верховна Рада підтримала зміни до Держбюджету-2020, що дозволять погасити заборгованість із заробітної плати перед гірниками «Надії». Законодавчі зміни передбачають виділення 47 млн грн на закриття боргів із зарплати перед гірниками шахти «Надія».

Як зазначають у Львівській ОДА, держава не має відношення до накопичення цієї заборгованості. Борги із зарплат виникли через порушення попереднього керівництва, про що свідчать матеріали фінансового аудиту ПрАТ «Шахта «Надія».

Міненерго вже передало ці матеріали у правоохоронні органи для подальшого розслідування.

«Вдячні Верховній Раді за підтримку законопроєкту, що дасть змогу розрахуватися перед працівниками приватної шахти «Надія» на Львівщині. Це черговий вдалий приклад, коли спільна робота Уряду й Парламенту дає результат. Зі свого боку Уряд комплексно підійшов до розв’язання цієї проблеми. Фінансовий аудит Міненерго виявив численні порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до значних збитків і заборгованості із заробітної плати гірникам. Тож була досягнута домовленість про виділення шахті «Надія» платежів у розмірі 8,7 млн грн за вугільну продукцію. Ці кошти вже надійшли на рахунки шахти для виплати зарплат. Тепер же завдяки рішенню Ради підприємство зможе повністю розрахуватися з боргами»,-  зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Михайло Волинець на своїй особистій сторінці у facebook написав:

“Парламент (17 вересня – ред.) підтримав виділення 50 млн грн (відповідно до правки бюджетного комітету) на погашення зарплатної заборгованості перед гірниками шахти «НАДІЯ». Щодо 1,4 млрд грн які ми з колегою – народним депутатом Бондар Михайло вимагали врахувати для погашення зарплатної заборгованості перед гірниками держшахт – уряд взяв на себе відповідальність виділити ці кошти в рамках інших програм”.

Детальніше у відео за посиланням: https://www.facebook.com/MykhailoVolynets/videos/3578262675574822

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.