SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахта «Межирічанська» достроково виконала річний план з видобутку вугілля

Як повідомили у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА ВП «Шахта «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» достроково виконав річний план з видобутку вугілля. 

З початку 2020 року працівниками шахти було видобуто 175 тис тонн вугілля. Середньодобовий видобуток по шахті при плані 578 тонн склав 761 тонну за добу.

Зазначимо, що середньомісячна продуктивність праці гірників очисного забою складала 160 тн/місяць, що більше від плану на 48 тн/місяць.

Вуглевидобувні дільниці шахти очолюють Андрій Труш (бригадир Андрій Горпинюк) та Роман Каратник (бригадир Андрій Бурий).

“Приємно відзначити, що колектив «Межирічанської» працює стабільно і третій рік поспіль достроково виконує річний план з видобутку вугілля,” – йдеться у вітальні телеграмі т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова. Бажаю шахтарям міцного здоров’я, подальших успіхів у житті та у нелегкій праці, яка несе тепло людям нашої України.

Заступник генерального директора з виробничих питань-директор дирекції з виробництва ДП «Львіввугілля» Микола Пиріг, заступник голови ЛТО ППВПУ Степан Ярема та голова ППО «Межирічанської» Андрій Паска, очільниця РО НПГУ м.Червонограда Мирослава Кафтан і голова ППО НПГУ шахти Василь Лесняк привітали з трудовою перемогою гірників, що виїхали з четвертої зміни на-гора з символічною брилою.

«Сьогоднішній успіх шахти – заслужений результат важкої, клопіткої та злагодженої роботи всього шахтарського колективу. Ця чергова виробнича перемога вкотре засвідчує суттєвий потенціал вугільної промисловості Львівщини та зміцнює престижність шахтарської професії» – зазначив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Годик.

Директор шахти Ігор Крокош повідомив, що до кінця поточного року планується видобути ще понад 57 тис. тонн вугілля.

Гірники шахти вже третій рік поспіль відзначають дострокове виконання річного плану.

Привітав червоноградських гірників і Михайло Волинець.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.