SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Серед кандидатів від «Батьківщини» на Львівщині буде багато нових облич – Михайло Цимбалюк

Серед кандидатів від “Батьківщини» на Львівщині буде багато нових облич. В партії нині триває внутріпартійний праймеріз з-поміж тих сильних людей, які насамперед мають досвід депутатства і конкретних здобутків у тій чи іншій галузі. 

Про це 7 вересня у Львові під час прес-конференції повідомив народний депутат України, голова Львівської обласної організації ВО “Батьківщина” Михайло Цимбалюк.

“Найближчим часом під час конференції буде висунуто кандидатів. І серед них ви побачите людей як з політичним досвідом, так і нових особистостей, які долучились до нашої команди  протягом останніх років чи прийшли ось зараз, висловивши бажання стати депутатами від “Батьківщини”.  Кожен з них буде мати фахово написану програму з подолання проблем округу і повинен буде пояснити, чому він іде в депутати”, – повідомив Михайло Цимбалюк.

Зокрема у Червонограді це і представники бізнесу, владних структур, а також шахтарських колективів.

Також Михайло Цимбалюк додав: “Ми йдемо перемагати!” і наголосив на професійності та патріотичності команди “Батьківщини”, яка має сильний фундамент. Як відомо, партія представлена майже у всіх місцевих радах, до того ж останнім часом була переможцями чи не в усіх перших виборах до ОТГ.

“Ми розуміємо, що на цих виборах наші депутати передовсім мають прозвітувати за те, що було зроблено, і вже потім захистити програму з чіткими розрахунками, де взяти кошти і як їх ефективно використати. Ми  усвідовлюємо, що за кожну н ашу дію доведеться відповідати перед виборцями, і ми готові до цього. При цьому я певен, у Львівській області фракція “Батьківщини” буде у кожній раді”.

Також Михайло Цимбалюк додав, що з теперішніми депутатами місцевих рад, які не виправдали довіри виборців  і однопартійців доведеться попрощатись.  

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.