SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Рух через державний кордон України продовжує скорочуватися. Прикордонники допомагають українцям повернутися додому

За добу – 18 березня – співробітники Держприкордонслужби України здійснили більше 31 тисячі пропускних операцій. Переважна їх більшість – близько 20 тисяч – це оформлення українців на в’їзд. 

Державна прикордонна служба України також продовжує роботу та взаємодію з іншими органами щодо забезпечення доставки додому українців, які знаходяться на суміжній стороні без транспортних засобів. Упродовж доби із залучення транспортних засобів ДСНС, а також органів місцевої влади та волонтерів на сході та заході країни забезпечено доставку в Україну майже 3,4 тис. наших співвітчизників. 

Варто зазначити, що в певних випадках (через обмежене сполучення) транспортні засоби надані місцевою владою, доставляли людей з кордону до областей та регіонів їх проживання.   

Багатьма сусідніми країнами продовжуються обмеження щодо пропуску певних категорій громадян. З 18 березня до 1 травня Росія обмежила в’їзд на свою територію іноземців. У зв’язку з цим біля кількох пунктів пропуску періодично накопичувалась певна кількість українців, яких завертали на російському кордоні. 

Зазначимо, що, окрім прикордонного контролю, прикордонники здійснюють заходи, спрямовані на виявлення ознак вірусного захворювання. Минулої доби провели опитування щодо стану здоров’я та виміри температури тіла у майже 22 тисяч осіб, які їхали з-за кордону чи тимчасово окупованих територій. На кордоні з Білоруссю в українця, який повертався з-за кордону виявили підвищену температуру – 38,2℃. Його доставили в медзаклад, де, попередньо, виключили захворювання на коронавірус. Цей чоловік та троє його попутників, включно з водієм автомобіля, перебувають під наглядом медиків. 

Джерело – Урядовий Портал

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.