SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Робота шахт та заборгованість по зарплаті – перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик на Сокальщині(оновлено)

Сьогодні, 13 травня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик перебуває із робочим візитом на Сокальщині. В межах візиту він ознайомився із роботою ДП «Львівугілля» та зустрівся із представниками підприємства та профспілок.

Відтак, під час зустрічі обговорили актуальні питання вугільної галузі, зокрема заборгованості із заробітної плати, питання роботи шахт ДП «Львівугілля», в тому числі в частині модернізації.

«Проблематика вугільної галузі одне з основних завдань департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА. Сподіваюсь на співпрацю в даному напрямку», – зазначив він.

Також Андрій Годик представив присутнім нового керівника департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Богдана Кейвана.

Відповідна інформація опублікована і на сторінці ДП “Львіввугілля”у facebook.

Довідково. 

ДП «Львіввугі́лля» — державне підприємство вугільної промисловості України.

Створене шляхом поділу виробничого об’єднання «Укрзахідвугілля» на два об’єднання: «Львіввугілля» і «Волиньвугілля». До складу ДП «Львіввугілля» входить 6 працюючих шахт – «Великомостівська», «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Степова», «Червоноградська» та 15 допоміжних підприємств. Всього 21 відокремлений підрозділ. Чисельність працівників ДП «Львіввугілля» станом на початок 2020 року складає близько 7,5 тис осіб.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.