SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
ПриватБанк дозволив клієнтам знімати готівку на касах магазинів та АЗС. Як це діє?

Державний ПриватБанк запустив новий сервіс, що дозволяє отримати готівку під час оплати покупок банківською карткою на касі супермаркетів та інших торговельних закладів

Про це повідомила пресслужба банку.

Згідно з повідомленням, власники будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної) різних платіжних систем можуть скористатися новою послугою.

Для цього потрібно оплатити товар банківською карткою та повідомити касиру про бажання зняти готівку.

Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію складає 500 грн, незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

“Купівля з видачею готівки – це сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці, – зазначив керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку Євген Васильцов. – Якщо ви розраховуєтесь у торговельній мережі карткою, у разі необхідності отримати готівку можна прямо на касі, а не шукати банкомат і стояти в чергах”.

Станом на початок червня 2020 року отримати готівку з картки ПриватБанку можна у POS-терміналах 65 000 українських торговельних точок, які підключені до сервісу “Готівка на касі”. 

У майбутньому в банку обіцяють, що новий сервіс охоплюватиме ширшу партнерську мережу, щоб послуга була максимально відкритою і доступною для власників карток різних банків у всіх торговельних точках України.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.