SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Програма вітань “Свято у хату” з Іриною Булкою. Випуск 74

Друзі, ніколи не шкодуйте за жодним із днів вашого життя. Добрі дні дарують щастя, погані – додають сили, сумні – вчать чогось, а найкращі дні – дарують спогади… Найпрекрасніші спогади у нас все-таки пов’язані з сім’єю… з тими людьми, кого любиш ти, і хто любить і дорожить тобою…

Черговий випуск вийшов дуже теплим і навіть – сімейним. Багато щирих слів від вас, улюблені пісні і дуже гарні родинні фото! А ще у цьому випуску побажання линуть в різні куточки України!

Тож кого вітаємо?)

1. Жительку села Перв’ятичі – Галину Суль з ювілеєм і професійним святом.
2. Мешканку Червонограда – Паславську Любов від сім’ї з ювілейним днем народження і іменинами.
3. Мікуліча Володимира з Радехова з 30-річчям.
4. Шкрумеляка Романа з Івано-Франківщини вітають найрідніші з ювілеєм і річницею весілля!
5. Звісно ми про бібліотекарів не забули. 30 вересня у них було професійне свято. Тож вітання було і для усіх працівників Червоноградської міської центральної бібліотечної системи, бібліотекарів усіх шкільних бібліотек Червонограда і Сокальщини особливо з професійним святом!
6. Креативну, стильну, мудру, амбітну, яскраву і красиву Софію Майданович – директора телеканалу “Бужнет” вітаємо з іменнами від нашого невеличкого колективу.
7. Неймовірно теплі вітання для класного керівника 2 класу Стенятинської школи і всього педагогічного колективу з днем вчителя.
8. І на десерт дуже щирі і яскраві вітання усім освітянам Червоноградщини і Сокальського району з професійним святом!!!

Телефон для замовлення вітань 096-72-53-982 чи пишіть нам на цей номер у вайбер. Додам, що програма «Свято у хату» кордонів не має. Навіть, якщо ви на північному плюсі чи екваторі – вмикайте ютуб канал і там переглядаєте програму в той час, коли вам зручно. Тож переходьте за посиланням і впізнавайте шукайте людей на фото. А можливо буде там і ваше. Приємного перегляду!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.