SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Представники  громад Червоноградського району навчалися писати грантові заявки

Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” успішно провела серію навчань в рамках проєкту «Управління знаннями територіальної громади». Учасниками тренінгів стали представники з 20 громад Львівської області.

Як повідомили у Львівській обласній раді, впродовж чотирьох днів слухачам розповіли про основи управління проєктами, вимоги щодо написання грантових заявок для територіальних громад, критерії оцінки проєктних пропозицій донорами. Організатори спланували захід так, щоб кожен учасник повернувся в громаду з корисними знаннями й практичними навичками про те, як формулювати мету проєкту, чітко визначати кількість необхідних ресурсів, писати пропозицію з максимальною точністю та передбачати послідовність виконання робіт. Також у програмі тренінгів були лекції про способи залучення додаткових ресурсів, зокрема “Фандрейзинг для територіальних громад”.

“У суботу, 15 травня 2021 року, Сокальська громада як одна з переможиць конкурсу проектів від Асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” взяла учать в інформаційному тренінгу “Стратегічне планування для громад”. Разом з нами сьогодні працювали громади Червонограда, Радехова, Моршина, Борислава, Золочева та Славського. Далі буде…” – написала на своїй сторінці у Facebook депутат Сокальської міської ради ОТГ Мар’яна Яремчук.

“Це були чотири дні насиченого та інтенсивного навчання. Дякуємо всім, хто доєднався та доклав зусиль, аби отримати нові знання та навички про проєкти, бюджет та зможе використовувати їх на практиці, допомагаючи своїй громаді досягати успіху”, – зазначив виконавчий директор Асоціації Андрій Якимів та анонсував старт наступних пізнавальних зустрічей на тему «Стратегування 2021».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.