Warning: getimagesize(http://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/smartnews.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

18 грудня з 6.00 до 20.00 на вуглевидобувних підприємствах України відбудеться ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ з мітингами, ходами в шахтарських містах, в разі необхідності – з виїздами гірників до Києва за інформацією народного депутата України та голови Незалежної профспілки гірників України Михайла Волинця.

Бажання долучитися до боротьби з системними порушеннями трудового законодавства, з накопиченням зарплатних боргів, за майбутнє вугільної галузі виказали родини шахтарів, тому наразі неможливо підрахувати точну кількість учасників акції.

18 грудня дві зміни гірників не вийдуть у вибої, на шахтах всіх форм власності буде призупинено видобуток вугілля, щоб нагадати чинній владі, державним керівникам енергетичною, вугільною сферами про необхідність закрити існуючі зарплатні борги й не допустити нових, захистити Україну від енергетичної залежності з боку країни-агресора, розробити план виходу галузі з кризи та стратегію її розвитку на наступні роки, передбачати достатнє фінансове забезпечення підприємств у 2020 році.

На підтримку шахтарського руху місцеві ради шахтарських міст та селищ направили на ім’я президента України звернення з вимогою не допустити знищення вугільної галузі та забезпечити енергетичну безпеку України.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.