SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Обшуки у Червоноградській міській раді: що розслідує НАБУ?

5 серпня у Червоноградській міській раді, а саме, у відділі капітального будівництва та інвестицій детективи НАБУ проводили слідчі дії.

Як повідомляє Червоноградська міська рада, “Відповідно до ухвали Вищого антикорупційного суду, слідчим надано дозвіл на проведення обшуку приміщення з метою відшукання та вилучення речей та документів, що стосуються можливих зловживань при реконструкції комунального майна. Ведеться слідство.”

Як повідомив на своїй сторінці у facebook депутат Червоноградської районної ради, Олександр Клімов, обшуки детективів НАБУ у міській раді пов’язані із реконструкцію приймального відділення Червоноградської лікарні.

Цю інформацію підтвердив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський. Реконструкцію приймального відділення проводила місцева фірма “ХОЛДИНГОВА КОМПАНІЯ “КВАДРАТНИЙ МЕТР”.

“Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП проводять слідчі дії (обшук) в межах розслідування можливих зловживань посадовців органів влади Львівської області та Червоноградської міської ради при використанні коштів, виділених на реконструкцію комунального майна”, — сказав Тарас Лопушанський.

Він також додав, що про підозру нікому не повідомляли.

Додамо, 12 лютого 2021 року Держаудитслужба знайшла порушення у тендері на реконструкцію приймального відділення міської лікарні у Червонограді вартістю 50 млн грн. Зараз управління капітального будівництва оскаржує висновок Держаудитслужби у суді.

Відомо, що у відділі, ймовірно, вилучено документи що стосуються реконструкції приймального відділення Червоноградської міської лікарні. Наразі про підозру нікому не повідомляли.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.