SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальська ЦРЛ отримала новий апарат ШВЛ

Сьогодні, 11 червня, перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк передав для Сокальської центральної районної лікарні апарат штучної вентиляції легень, який був придбаний компанією ДТЕК.

Голова Сокальської райдержаміністрації Ігор Дацюк висловив подяку Львівській обласній державній адміністрації, Львівській обласній раді та соціально активному бізнесу за надану благодійну допомогу, а також зазначив, що оснащення районної лікарні сучасним обладнанням надасть можливість підвищити рівень надання якісної медичної допомоги, що є надзвичайно актуальним в час пандемії.

Компактність і модульність ШВЛ дозволяє йому працювати практично цілодобово в автономному і в стаціонарному режимах. Окрім цього, він практично без участі оператора налаштовується індивідуально під кожного пацієнта та має функцію серцево-легеневої реанімації.

Львівська ОДА та Львівська обласна рада спільно із соціально активним бізнесом прийняли рішення передати апарати штучної вентиляції легень для районних лікарень області.

По одному такому апарату отримають і лікарні Кам’янка-Бузької, Стрия та Стебника.

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.