SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Навіщо і як саме розповітрити батареї розповідає Червоноградське ЖКГ

В Червонограді розпочався опалювальний сезон 2020-2021 рр.

При введенні в роботу внутрішньобудинкових систем опалення (майже завжди) утворюються повітряні пробки (заповітрення) в радіаторах та стояках систем опалення.

Ці пробки в першу чергу блокують нормальну циркуляцію теплоносія і левова частка скарг на відсутність тепла надходить в КП Червонограджитлокомунсервіс саме через нерозповітрення радіаторів і теплових стояків.

Розповітрювання будинкових систем опалення зобов’язані здійснювати власники квартир останніх поверхів через крани “Маєвського”, які встановленів радіаторах опалення. Так передбачено проектом і так збудована будинкова система опалення. Відключення від централізованого опалення не звільняє від цього обов’язку.

Випустити повітря з системи опалення дуже просто і не вимагає особливих навичок. Крани відкриваються на короткий час – декілька разів і повністю закриваються при появі суцільної цівки води (без повітря).

“Підприємство немає змоги надавати допомогу з розповітрювання стояків опалення (більше 17000 стояків) через складну епідеміологічнуситуаціюв країні. На COVID-19 хворіють не лише мешканці квартир, а й працівники підприємства, яких на сьогоднішній день є обмаль. Ті, що працюють – залучені до ліквідації аварійних ситуацій. Тому, в цій ситуації рекомендуємо мешканцям, які гріються від центрального опалення, самостійно вимагати від власників (мешканців)квартир, де є крани “Маєвського”, щоб ці своєчасно випускали повітря з систем опалення”- йдеться в повідомленні КП Червонограджитлокомунсервіс.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.