SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Напередодні Дня Незалежності в Сільці запрацювала поліцейська станція

25 серпня у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочала роботу поліцейська станція у селі Сілець (Червоноградська міська громада).

Участь в урочистому відкритті взяли заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець, голова Червоноградської районної державної адміністрації Андрій Дяченко, голова Червоноградської міської громади Андрій Залівський та інші. Поліцейська станція працюватиме за адресою: село Сілець, присілок Солтиси, 557.

Обов’язки поліцейського офіцера громади тут виконуватимуть старший лейтенант поліції Святослав Турко та старший лейтенант поліції Богдан Харченко, які пройшли спеціалізоване навчання та отримали зброю. Ще один поліцейський приступить до несення служби на цій станції після закінчення підготовки.

Поліцейська станція обслуговуватиме місто Соснівку (населення становить майже 12 тисяч осіб) та село Сілець з прилеглими присілками і навколишніми селами (близько 7 тисяч осіб).

Головним завданням правоохоронців є забезпечення правопорядку на ввіреній території, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота. До обов’язків офіцерів громади входитимуть забезпечення безпеки дорожнього руху, реагування на звернення громадян, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, реагування на факти вчинення домашнього насильства тощо.

Щоб краще орієнтуватися у потребах людей та надавати якісні поліцейські послуги, офіцери громад проживатимуть на території обслуговування та будуть доступним для громадян цілодобово. Оцінювати їхню діяльність будуть самі мешканці.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю. Головна мета проєкту – створити безпечне середовище для кожного з мешканців.

Джерело – Поліція Львівської області

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.