SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На стаціонарі 11 людей – Сокальська лікарня знову приймає хворих на коронавірус

За попередню добу у Львівській області провели 2240 досліджень на коронавірус, з них – 449 позитивних. Про це повідомили в ОДА.

У розрізі районів:

Дрогобицький: 15   
Золочівський: 20   
Львівський: 275 (м. Львів – 189)
Стрийський: 32   
Яворівський: 13    
Червоноградський: 38  
Самбірський: 56  

Щодня в області збільшується кількість випадків захворювання на ковід. Динаміка госпіталізацій складає понад 65 %. Вже більше як протягом тижня перевищений показник «зеленої» зони епіднебезпеки по кількості госпіталізацій на тиждень – 75%, а подекуди і 80%, при гранично допустимому показнику «зеленої» зони 50%.

«Від 21 вересня хворих на ковід приймають Сокальська центральна і Рудківська лікарні, які певний час перебували у запасі. Ще цього тижня до роботи з ковідними пацієнтами залучаємо інші три заклади із переліку ковідних – Пустомитівська, Перемишлянська і Жидачівська лікарні. Наголошую, що від 93 до 98% госпіталізованих з коронавірусом людей не є вакцинованими. Ми повинні бути соціально відповідальними один перед одним. Вакцин на Львівщині є у достатній кількості, робота центрів вакцинації організована так, щоб мешканці могли максимально зручно і комфортно отримати щеплення», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Окрім того, як повідомили у департаменті освіти і науки Львівської ОДА на 80% вакцинований персонал у 165 школах області. Відсоток шкіл, що досягли необхідного для офлайн-навчання рівня вакцинації працівників у розрізі районів виглядає наступним чином:


1. Стрийський район – 22, 3 %
2. Червоноградський район – 21,4%
3. Дрогобицький район – 20 %
4. Яворівський район – 15,3%
5. Золочівський район – 14,4%
6. Самбірський район – 6,2 %
7. Львівський район – 2,6 %

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.