SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині біля Комарева створять заказник “Острів”

Про це інформує депутат Сокальської районної ради Андрій Сенюк, голова комісії з питань АПК, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

“Розпочали створення ландшафтного заказника місцевого значення “Острів” в селі Комарів Волицької сільської ради Сокальського району Львівської області,” – написав депутат на своїй сторінці у facebook.

10 липня Андрій Сенюк спільно з депутатом Сокальської районної ради Іванчиною Олегом обстежили урочище “Острів”, на якому в лісовому масиві виявлені колонії чаплі білої (Egretta garzetta) та чаплі сірої (Ardea cinerea). Загальна кількість двох популяцій близько 90 особин.

Цей унікальний природний комплекс складений лісами, болотами, заплавними луками, прибирежно – водною рослинністю, який підтримує гідрологічний баланс басейну річки Західний Буг.

Урочище “Острів” навкруги оточене ставками та чудовою природою. Неподалік протікає річка Білий Стік, яка впадає в річку Західний Буг, що слугує кормовою базою для чапель. Це найбільша із виявлених колоній чапель на Сокальщині.

Мета створення ландшафтного заказника місцевого значення “Острів” – збереження рідкісних птахів, біотопу, де розташована колонія чапель та унікального куточку природи в с. Комарів для майбутніх поколінь.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.