SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині росте кількість хворих на коронавірус. За останню добу хворобу виявлено у 23 людей

За попередню добу на Львівщині було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 100 осіб. Скеровано на самоізоляцію 611 осіб.

Як інформує Львівська ОДА, 98 людей перебуває на лікуванні у відділенні реанімації. 27 на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 275 мешканця Львівщини. За увесь час COVID підтверджено у 18793 осіб. Померло 527 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 6189 осіб.

Підтверджені випадки інфікування у Сокальському районі – 23. А саме – Великі Мости – 2, Глухів – 1, Завишень – 1, Копитів – 2, Перв’ятичі – 1, Сокаль – 11, Хлівчани – 1, Червоноград – 4.

Нагадаємо, з 21 вересня, діє нове епідемічне зонування. Відповідне рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 було затверджено на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 18 вересня.

Згідно з ним, “Червоний” рівень встановлено у Перемишлянському та Пустомитівському районах.

Натомість у Бродівському, Радехівському районах – “Помаранчевий” рівень.

“Жовтий” рівень прийнято рішення встановити в у мм. Львові, Бориславі, Дрогобичі, Самборі, Стрию, Червонограді  та у Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Самбірському, Сокальському, Яворівському районах.

На решті території Львівщини зберігатиметься “Зелений” рівень.

Додамо, що такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.