SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині поліція контролюватиме дотримання вимог карантину

16 березня під керівництвом голови Сокальської райдержадміністрації Ігоря Дацюка відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-2019 в Сокальському районі.

Комісія прийняла низку рішень:
1.Вважати пріоритетом для закупівлі медзакладами медичне майно та обладнання для реанімаційної та дихальної підтримки та засоби індивідуального захисту медпрацівників.
2.Обмежити доступ до центрів обслуговування клієнтів надавачів комунальних послуг та центрів надання адміністративних послуг. Максимально перевести обслуговування клієнтів в онлайн-режим.
3.Обмежити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових торгівельних закладів).
4.Обмежити пересування населення на адміністративних територіях. Запровадити дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені збори людей у групах не більше 10 осіб.
5.Забезпечити постійний моніторинг стану життєзабезпечення одиноких осіб похилого віку, позбавлених стороннього догляду та інших соціально-незахищених верств населення, сімей які перебувають в складних життєвих обставинах і дітей з мало забезпечених сімей.
6.Працівникам Сокальського відділення поліції Червоноградського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області проводити патрулювання щодо недопущення порушень встановлених заходів та обмежень на період карантину на території району.

Джерело – Сокальська РДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.