SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині обиратимуть депутатів з 16 партій. Хто в списку і під яким номером?

Як повідомила Голова Сокальської міської територіальної виборчої комісії Алла Сеньків, відповідно до результатів жеребкування, номери організацій політичних партій у виборчому бюлетені з виборів депутатів Сокальської міської ради будуть такими:

1.П.П.”УДАР”;

2.П.П.”Конгрес Українських Націоналістів”;

3.П.П.”Ідея нації”;

4.П.П.”ВАРТА”;

5.П.П.”Українська Галицька Партія”;

6.П.П.”Сила і Честь”;

7.П.П.”Слуга народу”;

8.П.П.”Голос”;

9.П.П.В.О.”Свобода”;

10.П.П.”Європейська солідарність”;

11.П.П.В.О.”Батьківщина”;

12.П.П.”Наш край”;

13.П.П.”За майбутнє”;

14.П.П.”Об’єднання “Самопоміч”;

15.П.П.”Народний рух України”;

16.П.П.”Громадянська позиція”.

Виборчі списки усіх партій кандидатів у депутати нижче –

П.П.В.О.”Батьківщина”

Кожушко     Олег       Васильович
Сидор     Ігор  Петрович
Матвіїв    Євген  Михайлович
Гук  Богдана   Петрівна
Михайлюк  Мирослава Володимирівна
Олексак   Павло  Богданович
Поліщук  Оксана Володимирівна
Булка  Ірина  Ігорівна
Панченко           Василь Миколайович
Наконечний           Андрій                Євгенович
Шеремета Андрій Орестович
Віра                     Андрій             Богданович
Заяць                 Вікторія               Іванівна
Мочульська Іванна   Степанівна
Говда                Ігор           Михайлович
Канчуга            Вікторія          Андріївна
Синчина        Ольга      Василівна
Щур     Володимир  Михайлович
Павлів        Наталія Богданівна
Козярський   Роман Харитонович
Бриль                 Мирослава Володимирівна
Піхоцький Володимир Володимирович
Люба              Іванна Володимирівна
Ткачук Володимир Петрович
Доскоч  Мар’яна Володимирівна
Антонюк Ростислав Ростиславович
Тимощук Неля Віталіївна
Свистун Володимир Григорович
Борнак Оксана Петрівна
Станько        Світлана Степанівна
Залівський Іван    Антонович
Середюк        Ірина        Марківна
Козак Ярослав Томкович
Антонюк Світлана Григорівна

П. П. «ГОЛОС»

Яремчук Мар’яна Ярославівна
Кондратюк Вадим Іванович
Огінський Володимир Богданович
Славич Олег Васильович
Федун Тетяна Ігорівна
Мельничук Володимир Васильович
Шамборовський Василь Григорович
Гаврилів Ярослав Степанович
Кальмук Ольга Ярославівна
Іванюк Надія Степанівна
Ковальчук Захар Ігорович
Істомін Анатолій Вадимович
Орєхов Богдан Ігорович
Горальчук Оксана Миколаївна
Котик Ніна Григорівна
Вільковський Ігор Володимирович
Костін Семен Якович
Кухарський Іван Васильович
Драган Наталія Іванівна
Луців Люба Василівна
Булка Іван Богданович
Притула Василь Іванович
Гудко Богдан Ігорович
Махіброда Галина Богданівна
Валько Орися Юріївна
Монянчин Володимир Іванович
Огінський Олекснадр Богданович
Березюк Галина Григорівна
Кійко Оксана Григорівна
Маркевич Марія Ксенофонтіївна
Волков Степан Вікторович
Семенюк Ольга Степанівна
Волкова Уляна Тарасівна
Семенчук Іванна Михайлівна

П.П. “Народний Рух України”

Бойко Василь Іванович
Мусій Світлана Степанівна
Барило Ігор Григорович
Поліщук Марія Зіновіївна
Пузич Любов Василівна
Козійчук Юрій Богданович
Андрущак Петро Володимирович
Новосад Юлія Мирославівна
Шмігель Олеся Володимирівна
Дасюк Станіслав Романович
Синишин Ярослав Михайлович
Кіт Емілія Михайлівна
Плетінка Роман Матвійович
Джурій Оксана Богданівна
Катанюк Юрій Степанович
Сорока Богдан Романович
Калиновська Софія Василівна
Красько Олег Богданович
Пивоварчук Оксана Геннадіївна
Олійник Андрій Ігорович
Турішин Михайло Степанович
Дренко Євгенія Йосипівна
Дзядик Ярослав Тарасович
Семенюк Оксана Михайлівна
Смага Олег Степанович
Кундик Світлана Степанівна
Сенчишак Володимир Петрович
Якубовська Ольга Павлівна
Войтюк Богдан Андрійович
Поліщук Оксана Михайлівна
Чижмар Юрій Іванович
Ковалик Стефанія Василівна
Дискант Михайло зіновійович
Костюк Людмила Зіновіївна

П.П.“КУН”

Ділай Михайло Петрович
Багрій Мирослава Степанівна
Хавунка Андрій Васильович
Сологуб Галина Орестівна
Ділай Андрій Степанович
Сорочинський Олександр Олексійович
Ділай Володимир Степанович
Гайдаш           Юрій    Сергійович
Максимець Вікторія Станіславівна
Олійник Оксана Василівна
Попович Володимир Григорович
Тот Петро Мирославович
Латинник Любов Іванівна
Крикавський Василь Григорович
Тріфонова Орися Левківна
Джугало Богдан Андрійович
Чоп Ігор Зіновійович
Вільчинська Ганна Василівна
Орловська Анна Михайлівна
Козак Олег Іванович
Латинник Ігор Олегович
Гладкий Богдан Ярославович
Ділай Тетяна Петрівна
Дворко Надія Григорівна
Караман Володимир Васильович
Грушецький Василь Мирославович
Григор’єва Мар’яна Богданівна
Мушко  Віталій Володимирович
Диня Ольга Ігорівна
Бурда Віктор Володимирович
Кокоцький Мирослав Юрійович
Патращук Любов Григорівна
Орловський Степан Павлович
Заяць Світлана Леонідівна

П.П. “Самопоміч”

Мединська Стефанія Іванівна
Климців Мар’яна Володимирівна
Степанець Віталій Андрійович
Стефанишин Марія Орестівна
Веклин Віктор Юрійович
Василькова Оксана Петрівна
Назар Володимир Ігорович
Черній Іванна Петрівна
Климців Володимир Іванович
Чайка Світлана Степанівна
Семчук Ірина Степанівна
Світуха Надія Василівна
Мединський Іван Андрійович
Сисак Уляна Романівна
Романчук Роман Іванович
Мединська Галина Василівна

П.П.”Слуга народу”

Грицишин Олег  Васильович
Підкіпняк Василь Ярославович  
Мартинюк Марія Зіновіївна  
Мартинюк Наталія Михайлівна
Шлапа Олег Григорович
Мікуланінець Володимир Ілліч
Хорташко Ольга Миколаївна
Кріль Костянтин Романович
Тобяш Наталія Володимирівна
Пилип’юк Людмила Володимирівна
Кривчук Богдан Борисович
Ковальчук Тетяна Олегівна
Крупська Надія Іванівна
Сапіга Ігор Степанович
Черній Оксана Богданівна
Рожак Юлія Володимирівна
Шеремета Юрій Ігорович
Матвійчук Галина Михайлівна
Мацюк Тарас Степанович
Прихідько Мар’яна Ярославівна
Магера Олег Володимирович
Масляк Володимир Михайлович
Остапюк Галина Володимирівна
Лопушанський Богдан Михайлович
Калінчук Юлія Ігорівна
Кравчук Тарас Григорович
Кіселик Наталія Василівна
Іванець Тетяна Вікторівна
Кулак Зеновій Іванович
Кравчук Оксана Григорівна
Семенюк Мирослав Степанович
Савіцька Христина Юріївна

П.П. “ВАРТА”

Діжак Мар’ян Любомирович
Полохайло Ігор Володимирович
Терпеливець Олег Васильович
Козел Тереза Станіславівна
Гулавська Марія Семенівна
Гаврилюк Вікторія Євгенівна
Когут Ігор Анатолійович
Педа Василь Степанович
Лисюк Софія Євгенівна
Курівчак Оксана Миколаївна
Цар Ігор Ярославович
Кучер Наталія
Ключка Оксана Валеріївна
Беля Андрій Андрійович
Радик Ярослав Миколайович
Шабат Ігор Романович
Беля Марія Ярославівна

П.П. «Ідея Нації»

Хомяк Ігор Володимирович
Ксьонжик Світлана Михайлівна
Сикиндюк Надія Василівна
Прихідько Юрій Юрійович
Марцинюк Іван Петрович
Береза Василь Йосипович
Мазурик Ірина Ігорівна
Дояренко Галина Василівна  
Олейчук Віктор Миколайович
Монастирський Роман Теофілійович
Дідич Ольга Дмитрівна
Баран Ольга Ярославівна
Захаревич  Володимир Олександрович
Савчук Петро Миколайович
Куртяник Володимир Васильович
Конічик Наталія Петрівна
Бій Богдан Степанович
Ковалик Мирослава Йосипівна
Магера Роман Володимирович
Кипибіда Олена Павлівна
Порташ Сергій Степанович
Піхоцька Мар’яна Василівна
Хмара Тарас Юрійович
Філь Наталія Петрівна
Хомяк Володимир  Ігорович

П.П. «Українська Галицька Партія»

Гнідець Андрій Михайлович
Новосад Світлана Петрівна
Івать Віталій Ігорович
Іванойко Надія Петрівна
Шайнога Ігор Володимирович
Годиш Тарас Васильович
Мочульський Олег Андрійович
Дейнека Світлана Іванівна
Поспіх Андрій Володимирович
Семенюк Христина Василівна
Гнідець Володимир Юрійович
Наконечний Віталій Романович
Луцась Володимир Нестерович
Мончак Ірина Ваилівна
Гнідець Ірина Олегівна
Каспрук Ігор Ігорович
Кравчук Мар’яна Романівна
Бабошін Роман Вікторович
Фінів Лариса Василівна
Гнідець Тетяна Василівна
Подолюх Арсен Зіновійович
Коць Наталія Степанівна
Бекаш Тарас Ярославович
Михайлишин Світлана Василівна
Бедрик Ігор Васильович
Малженська Ольга Василівна
Брик Володимир Олексійович
Харчук Мирослава Володимирівна

П.П. «Наш Край»

Савін Олег Михайлович
Бельзецький Тарас Євгенович
Чураба Ірина Святославівна
Городейчук Марія Ярославівна
Саламанчук Тетяна Павлівна
Савін Олег Олегович
Ільницький Тарас Володимирович
Бобровська Ірина Іванівна
Гук Сергій Ярославович
Липка Олег Павлович
Кашпуровський Олександр Валерійович
Драган Неля Русланівна
Бельзецький Олександр Вікторович
Бельзецька Віта Вікторівна
Бишко Любов Олександрівна
Ковалів Володимир Борисович

П.П. «ЗА МАЙБУТНЄ»

Солодяк Олег Миронович
Лисак Микола Вікторович
Адамчук Галина Володимирівна
Коханчук Олег Михайлович
Фарин Лариса Петрівна
Солодяк Ігор Олегович
Синишин Анастасія Ярославівна
Піскляк Ігор Зіновійович
Лисак Наталія Вікторівна
Красько Богдан Зіновійович
Шпорук Тетяна Іванівна
Коткевич Василь Іванович
Борис Тетяна Володимирівна
Нестерук Сергій Васильович
Федюра Надія Степанівна
Юрченко Тарас Володимирович
Шевцова Мар’яна Михайлівна
Гавришкевич Тарас Миронович
Юрченко Світлана Миронівна
Ковальчук Галина Богданівна

П.П. ВО “Свобода”

Товарянський Юрій Михайлович
Гуз Ігор Володимирович
Чуб Володимир Петрович
Мельник Оксана Володимирівна
Пех Оксана Михайлівна
Цинкаленко Богдан Георгійович
Міщук Наталя Романівна
Вітів Василь Ігорович
Сухоручко Олександра Дмитрівна  
Полянчук  Святослав Володимирович
Подпорін Іван Миколайович
Подпорін Маряна Леонідівна
Маковський Андрій Степанович
Багрій Надія Петрівна
Марущак Михайло Івіанович
Сак Альвіан Васильович
Сидорова Людмила Євгенівна
Кмечак Ігор Ярославович
Згурська Ольга Степанівна
Ткач Іван Романович
Мигаль Олег Богданович
Мацюк Марія Іванівна
Гесик Оксана Богданівна
Климчук Остап Федорович
Олійник Анна Іванівна
Нирко Василь Богданович

П.П. «Сила і Честь»

Марчук Сергій Миколайович  
Возняк Василь Петрович  
Буцко Андрій Богданович
Покотюк Наталія Олексіївна  
Венгерак Людмила Іванівна  
Муха Назарій Васильович  
Мочульська Людмила Олегівна  
Поліщук Микола Павлович
Келба Ірина Богданівна  
Репко Тарас Петрович  
Підцерковна Наталія Ігорівна
Ілечко Володимир Володимирович  
Гоневич Галина Володимирівна  
Бондар Віктор Валтасарович  
Красільчук Ольга Степанівна  
Ушаков Віктор Іванович  
Головащенко Любов Іванівна  
Білоцеркевич Олег Андрійович  
Моісеєва Вікторія Володимирівна  
Баландюк Володимир Степанович  
Демків Мар’яна Володимирівна  
Бучма Віталій Петрович
Липницька Тетяна Володимирівна  
Жовнір Володимир Андрійович  

ПП “Громадянська позиція”

Ваврів Михайло Степанович
Ковальчук Володимир Анатолійович
Грисюк Віталій  Іванович
Копейка Мар’яна Володимирівна
Леонова Галина Степанівна
Мандрик Юрій Володимирович
Бурда Олег Вікторович
Покидко Уляна Петрівна
Жуков Василь Васильович
Харчук Галина Степанівна
Тейкало Юрій Володимирович
Середа Андрій Сергійович
Семенчук Катерина Володимирівна
Шамборовський Володимир Васильович
Ходань Олеся Петрівна
Кушіль Петро Якович
Касян Галина Ферденандівна
Граматика Ігор Ярославович
Лагода Наталя Павлівна
Хрящевська Наталія Богданівна
Процик Василь Васильович

П.П. “УДАР”

Пограничний Володимир Ігорович
Піддубчиши Олег Миколайович
Корінь Марія Федорівна
Табак Богдан Богданович
Волос Ганна Юріївна
Шутовський Іван Анатолійович
Михайлевич Наталія Анатоліївна
Іванець Василь Богданович
Матвєєв Сергій Валерійович
Трескот Ольга Ігорівна
Пирська Ольга Михайлівна
Цимбал Марія Володимирівна
Федашко Андрій Григорович
Бортник Василь Васильович
Роде Віталій Юрійович
Козла Ярослав Анатолійович
Кокоцька Анна Юріївна
Вець Богдан Євгенійович
Левицька Наталія Євгенівна
Винник Юлія Василівна
Снісарчук Михайло Васильович
Тарадаха Павло Васильович
Зджанська Оксана Миколаївна
Синиця Любомир Володимирович
Козира Роман Богданович
Шпатух Оксана Петрівна
Денисюк Богдан Богданович
Кінасевич Юлія Ігорівна
Войтко Руслана Володимирівна
Ващук Михайло Ярославович
Микитюк Олег Олегович
Козак Наталія Геннадіївна
Мельник Микола Миколайович
Мушка Ольга Іванівна

ПП “Європейська солідарність”

Пасько Микола Миколайович
Шевчук Роман Михайлович
Фенчин Олег Романович
Гібляк Галина Василівна
Михайлевич Валентина Михайлівна
Лащук Олег Юрійович
Гесик Роман Богданович
Сорочук Василь Володимирович
Золотоверхова Ольга Ярославівна
Багрій Тетяна Василівна
Трошин Віталій Володимирович
Моньчук Богдан Петрович
Айриш Ольга Богданівна
Веклин Михайло Тимофійович
Закревська Світлана Романівна
Пелип Іван Олексійович
Шавалюк Богданна Юріївна
Тарасюк Олег Павлович
Паньків Євген Григорович
Хома Світлана Богданівна
Багрій Андрій Нестерович
Дишкант Зіновій Васильович
Сірко Наталія Михайлівна
Баланюк Віктор Миколайович
Плетінка Євгенія Ярославівна
Іванчина Олег Антонович
Дмуховська Ольга Степанівна
Юхим Тарас Богданович
Косьців Марія Володимирівна
Пархович Петро Іванович
Мельничук Руслана Іванівна
Войтко Сергій Методійович
Зеленяк Олена Григорівна
Плечінь Ігор Якович

Джерело – Сокальська міська рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.