SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині більшість ПЛР-тестів негативні, 28 травня в школах проводитимуть ЗНО, та розпочнуть ремонтувати дорогу Тартаків-Переспа – щопонеділкова нарада в Сокальській міській раді

24 травня в Сокальській міській раді ТГ відбулася щопонеділкова нарада міського голови із керівниками відділів міськради та директорами комунальних підприємств.

Коротко про найголовніше:

  • Роман Швед зазначив, що станом на ранок понеділка у стаціонарних відділеннях лікарні перебуває 247 осіб. У ковідному відділенні перебуває 19 пацієнтів, 5 з них – у реанімації. Радує, що більшість ПЛР-тестів, які брали минулого тижня – негативні.
  • Леся Ковалишин повідомила, що 28 травня у сокальських школах проводитимуть ЗНО, для усіх учасників ЗНО складено графіки доїзду, погоджено чергування медичних працівників.
  • Сергій Марчук відзначив, що минулого тижня частково зробили ямковий ремонт вулиць Шашкевича та Шептицького, при сприятливих погодних умовах цього тижня ремонт цих двох вулиць завершать.
  • Цього тижня має розпочатися капітальний ремонт дороги «Тартаків-Переспа», роботи виконуватиме ПП «Рома».
  • Богдана Жукова повідомила, що станом на 24 травня бюджет Сокальської ОТГ виконується на 97,47%, при планових показниках 82 млн. 500 тис. поступило 80 млн. 413,5 тис. грн.
  • Сокальська лікарня є партнером у міжнародному проєкті «Польща-Україна-Білорусь», минулого тижня делегація із Сокальщини побувала у Польщі. 25 лікарів та 5 медичних сестер проходитимуть навчання із надання невідкладної допомоги.
  • Начальник відділу земельних ресурсів та екології Ольга Луговська зазначила, що проводить виїзді прийоми у селах громади. Цього тижня заплановано виїзди у Свитазів, Скоморохи, Стенятин, Поторицю, Волицю. Серед найважливішого – разом із старостами опрацьовують плани на господарські двори.
  • Світлана Ваврів повідомила, що кожного місяця у другий і четвертий робочий понеділок з 9.00 до 12.00 год у центрі надання адміністративних послуг по вул. Тартаківській, 7 буде проводити виїзний прийом громадян представник КП ЛОР «Червоноградське МБТІ», надаватимуть консультації та складатимуть договори на виготовлення технічних паспортів, довідки-характеристики, довідки про зареєстроване право власності до 01.01.2013 року, заповнюватимуть штампи у будинкових книгах та інше. Контактний телефон: 0972543597.
  • Якщо немає суттєвих змін, то субсидії громадянам перепризначатимуть автоматично. Нові субсидіанти мають право звернутися для призначення субсидії на літній період до кінця вересня, субсидію буде перераховано із травня.

Джерело – Сокальська міська рада ТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.