SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На шахтах ДП “Львіввугілля” запрацювали нові лави

17 липня на шахті «Великомостівська» запрацювала лава №100 по Сокальському пласту, яку 30 липня комісія прийняла в експлуатацію. Цей очисний вибій із запасами 45 тис. тонн вугілля колектив вуглевидобувників планує відпрацьовувати до листопада 2020 року. Добове навантаження на нову лаву – 600 тонн. Вугілля зольністю 25-30%, не потребує збагачення, тому товарна продукція відправлятиметься напряму на теплоелектростанції та споживачам. Очисні роботи у новому вибої веде колектив дільниці з видобутку вугілля, який очолює заслужений шахтар України Анатолій Потопа (бригадир Григорій Гнатів). У лаві експлуатується виїмковий комбайн 1ГШ-68, який попередньо був капітально відремонтований.

На шахті «Степова» в стадії допрацювання запасів лава №142. З 24 липня забезпечено техвідхід лави №139 із запасами 200 тис. тонн. Планується в серпні приймання комісією лави в експлуатацію. Гірники дільниці під керівництвом Юрія Нагурського (бригадир Андрій Солтис) видобувають у добу понад тисячу тонн низкозольного вугілля, яке не потребує збагачення.

Як інформував заступник генерального директора з виробничих питань-директор дирекції з виробництва ДП «Львіввугілля» Микола Пиріг, з початку року введено в дію 7 нових лав, в стадії завершення монтажу ще чотири очисні вибої – №183 на шахті «Лісова», №593 на «Межирічанській», №364 на «Червоноградській» та №434 на «Відродження».

Цьогоріч оснащення нових лав проводиться без залучення бюджетних коштів, виключно за рахунок надходжень від реалізації вугільної продукції.

Джерело – Пресслужба ДП “Львіввугілля”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.