SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На шахтах ДП “Львіввугілля” проводиться великий обсяг ремонтних робіт

Для стабільності та безпечної роботи з перспективою нарощення вуглевидобутку та проходження гірничих виробок на шахтах ДП “Львіввугілля” проводиться великий обсяг ремонтних робіт на стаціонарних установках шахт. Про це повідомляє преслужба ДП “Львіввугілля”.

  • Так в 2020 році придбано 450 т. рейки Р-43 для заміни рейкових провідників в стволах шахт. Замінили 50т. в головному стволі шахти “Межирічанська”, 100 т. в головному стволі шахти “Великомостівська”. Ведеться підготовка до заміни рейкових провідників в головному стволі шахти “Лісова” (200 т.).
  • Придбано рейку для заміни в допоміжному стволі шахти “Степова”. Придбано 100 шт. коробчатих провідників для заміни в головному стволі шахти “Степова”. Замінено ляди ВГП шахт “Степова”, “Відродження”. Придбані та замінені зубчаті муфти ВГП шахт “Степова”, “Великомостівська”. Замінений копровий шків вугільної підйомної установки шахти “Лісова”. Капітально відремонтований в/в електродвигун водовідливної установки шахти “Великомостівська”.
  • На ПП «Фірма СПЕЦРЕММАШ» виготовляється вугільний завантажувальний пристрій для шахти “Степова”. Орієнтовна заміна в жовтні 2020 р.
  • Придбаний комплект робочих лопаток (24 шт.) для ремонту ВГП шахта “Межирічанська”.
  • Придбано 4500 м.п. головних підйомних канатів та 36000 м.п. гальмівних канатів.

Для ремонту армування стволів та копрових споруд придбаний весь необхідний металопрокат. Проведений тендер на придбання 4-х кліток, підвісних та парашутних пристроїв.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.