SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

1 березня 2020 року о 14 годині у Червоноградській філії Львівського музею історії релігії (палаці Потоцьких) відбудеться урочисте відкриття ювілейної виставки Червоноградської дитячої школи мистецтв під назвою «Художники Школи Мистецтв до ювілею».

Цього року Червоноградській дитячій школі мистецтв виповнюється 60 років. Художнє відділення є її складовою частиною із 2003 року (з 1977 року це була Червоноградська художня школа).

Діяльність художнього відділу позначилася невтомною щоденною працею колективу, який виховав не одне покоління талановитих особистостей. Визначальними рисами педагогічної роботи є творчий підхід, далекосяжність планів, оригінальність рішень і сучасний стиль викладання. Вихованці школи були не лише учасниками міжнародних, республіканських, обласних виставок, але і неодноразово їх переможцями. Головним принципом навчання в школі є вивчення декількох предметів: рисунку, живопису, композиції, скульптури, історії мистецтва та роботи в матеріалі. Тут учні проявляють себе творчо в малярстві, графіці, скульптурі, вивчають основи, ткацтва, розпису на склі, батику та писанкарства.

Виставка «Художники Школи Мистецтв до ювілею» – це результат спільної багаторічної успішної діяльності. На ній будуть представлені роботи викладачів та їх обдарованих вихованців. У школі навчаються 240 дітей віком від 9 до 16 років. Викладачами художнього відділу є 8 талановитих педагогів: Леся Яценко, Степан Ружицький, Ярослав Дзендровський, Ольга Попіль, Галина Войтович, Олена Лазарєва, Оксана Христин та Ганна Князь.

Виставка діятиме впродовж місяця.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.