SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На підтримку онкохворих дітей 26 лютого в м.Соснівка відбудеться благодійний вечір “Зимова Красуня”

26 лютого в м.Соснівка в Народному домі відбудеться благодійний вечір “Зимова Красуня”. Як зазначають організатори, цей захід – це не тільки подія одного дня, а цілий проєкт, який спрямований на підтримку онкохворих діток. Це чудова можливість через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю до доброї справи – покращити рівень здоров’я дітей.

Основна концепція заходу збудована за принципом “Діти для Дітей”, де талановиті колективи Соснівки і Львова своїми виступами висвітлюватимуть дуже цінну тему, яка є важлива для нашого сьогодення: здоров’я, любов, доброта, і обов’язково підтримка.

“Також до нашого благодійного вечора зможуть долучитись всі бажаючі дівчатка від 6-ти до 10-ти років та продемонструвати свої вишукані сукні під час дефіле зимових красунь (при умові разом з батьками приготувати корисні смаколики та зробити декілька світлин творчого процесу). Ці смаколики підуть на благодійність. Хлопчики за бажанням також зможуть долучитись з приготуванням смаколиків. За деталями телефонуйте: 093-99-64-578 – Міра”.

Всі діти, які візьмуть участь у благодійному вечорі, братимуть участь в зйомці фільму “Під крилом Ангела”.

У програмі вечора відбудеться вистава “Зимова Красуня”. В ній братимуть участь театр мод “Step”, сучасний танцювальний колектив “Фреш”, та Народний ансамбль танцю ” Червона Рута”. Запланованне і дефіле маленьких вишуканих зимових красунь м.Соснівка.

“А ще до нас завітає справжня Зубна Фея з своїми помічницями, та розповість малюкам про те як важливо правильно чистити зубки. Дефіле маленьких модельєрів м.Львова рекламно-продюсерського центу “Вінкс”- під керівництвом модельєрки, справжньої дитячої Феї – Людмили Бурбури. Юні дизайнери продемонструють свою особисту fashion-колекцію, свій талант і навики, які здобули завдяки бажанню і наполегливості. Родзинкою вечора буде запальний виступ улюбленої творчої школи Павла Табакова. Львівські талановиті діти вже вдруге в Соснівці запалюватимуть вогники в наших серцях” – пишуть організатори.

Отже, захід відбудеться 26 лютого о 16:00 год. в Народному домі м. Соснівка. Вхід за благодійний внесок від 50.00 грн. Дітям до 6-ти років вхід вільний.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.