SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Львівщині закликали духовенство проводити богослужіння на Великодні свята онлайн

8 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів скайп-нараду із керівниками єпархіальних управлінь та церков, представниками правоохоронних органів щодо святкування Вербної неділі та Великодня у період поширення коронавірусної інфекції.

Очільник області закликав духовенство вжити всіх заходів для унеможливлення поширення інфекції, а саме проводити богослужіння на Великодні свята онлайн та обмежити присутність людей в храмах до 10 осіб. Про це йдеться в повідовленні на сторінці голови ЛОДА у facebook.

“Звертаюсь до духовенства та мешканців області і прошу потурбуватись не лише про душу людини, але й про тіло. Ми наближаємось до піку захворюваності саме на Великодні свята. Важливо зменшити скупчення людей у храмах. Тому прошу владик, отців, пасторів звернутись до парафіян з проханням відповідально поставитись до ситуації та брати участь у богослужіннях онлайн. Якщо немає такої можливості, то проводьте богослужіння на відкритих територіях і з дотриманням дистанції між людьми”,– наголосив Максим Козицький.

За підсумками скайп-наради, Максим Козицький наголосив на необхідності спільної позиції представників влади та духовенства, аби не допустити поширення коронавірусної інфекції серед населення.

“Спільно з правоохоронними органами ми готові забезпечити порядок. Закликаю всіх проводити богослужіння онлайн задля меншого скупчення людей. Окрім того, дякую владиці Філарету за понад півтори тисячі тестів ПЛР. Це великий крок і розуміння, що справді ми є у небезпеці”, – підкреслив голова Львівської ОДА.

Також він наголосив, що у Провідний тиждень, згідно з традицією, люди приходять на цвинтарі, відтак потрібно пам’ятати про безпеку та уникати скупчення, аби убезпечити себе та не захворіти на коронавірус.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.