SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Львівщині вже 256 підтверджених випадків інфікування коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, станом на 08.00 год у Львові та на Львівщині підтверджено 256 випадків інфікування коронавірусом, з них 10 — летальні.

За інформацією заступника директора з медичної частини Львівської обласної інфекційної лікарні Ігоря Берника, єрезультати ще 84 ПЛР-досліджень хворих, обстежених в лікарні, що надійшли протягом минулої доби – 3 позитивних (м.Львів, Брюховичі). Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“За минулу добу (20 квітня – ред.) до приймального відділення звернулось – 42 ос., з них госпіталізовано – 7, (6- з підозрою на COVID-19 (хв. з м. Львова, Моршина, с.Довгомостиська Мостиського р-ну і 1 – з підтвердженим діагнозом COVID-19 (м. Львів).
На ранок в лікарні 100 хв., з них – 64 з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких – 10 – медпрацівники різних закладів охорони здоров’я.
Стан хворих у відділеннях середньої тяжкості, у 13 – тяжкий, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень.
У відділенні інтенсивної терапії – 3-є хворих (2 – з підтвердженим Covid-19, 1 – з підозрою – 90-то річний пацієнт). Стан пацієнтів тяжкий. Хворим проводиться комплекс необхідних діагностичних та лікувальних міроприємств.
Пацієнтів на ШВЛ немає,” – зазначив Ігор Берник.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 1241 особа, госпіталізовані — 306, на амбулаторному лікуванні — 935 осіб, виписані — 203 особи. Зараз у лікарні перебуває 100 осіб, з них в реанімації — 2 особи, на апаратні ШВЛ нема нікого. Загалом коронавірусну інфекцію виявлено — у 256 осіб, 10 людей померло. 26 пацієнтів одужало.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.