SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Львівщині триває підготовка до проведення ЗНО

Уже у найближчий понеділок відбудеться пробне тестування, а з 25 червня стартує основна сесія.

Процес підготовки до оцінювання та забезпечення пунктів тестування усім необхідним обговорили під час наради у Львівській ОДА.

«Цьогорічні випускники опинились у дещо інших умовах, ніж їхні ровесники попередніх років, тому необхідно забезпечити в місцях тестування проведення якісного оцінювання. Дещо посилені заходи безпеки у медичному плані вимагають від нас чіткої координації дій із медиками, правоохоронцями, педагогами та владою на місцях», – акцентував під час наради Іван Собко.

У кожному пункті тестування цього року окрім педагогів повинен бути при сутній медичних працівника.

«Згідно із дорученням Прем’єр-міністра на основній сесії у кожному пункті тестування мають чергувати два медичних працівники. Окрім того, через обов’язкове проведення температурного скринінгу перед початком ЗНО, прибувати на пункти тестування треба раніше, ніж це було попередніх років. Цього року до роботи залучено понад 5 тисяч педагогічних працівників», – розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Під час наради також обговорили варіанти довезення до пунктів тестування як на пробне тестування, так і на основну сесію. Окрім того, біля кожного пункту тестування патрулюватиме поліція.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.