SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Львівщині понад 900 нових випадків захворювання на коронавірус. В Червоноградському районі – 76!

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 191 особу. Скерували на самоізоляцію – 2078 осіб. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2269 осіб. Летальних випадків – 17. В реанімації перебуває 115 людей, з них на апаратах ШВЛ – 26.

Перебуває хворих в стаціонарах 1616 (48,24%), з них: вакцинованих 73 (в т. ч. двома дозами – 37):

За словами головного лікаря Сокальської ЦРЛ, в інфекційному відділенні перебуває – 67 пацієнтів. В реанімаційному відділені – 8 пацієнтів, з них 2 на ШВЛ. Найбільше хворих з Сокаля та Червонограда.

За інформацією заступниці директора Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Червоноград Любові Витвицької, медики відзначають ріст захворюваності, зокрема і на ГРВІ. Відтак з 1 жовтня, в боксі ЦПМСД хворих обстежуватимуть не один, а двоє медиків. Забір аналізів на ПЛР-тестування відбуватиметься чотири рази на тиждень (з понеділка по четвер). Наразі, в ЦПМСД вакцинуть препаратами Pfizer, CoronaVac та AstraZeneca.

Крім того, як поінформував начальник відділу освіти Ігор Гомонко, наразі в звичному режимі працюють ЧЗШ№2, ЧЗШ№11 та НВК №13 у Соснівці. 30 вересня повернеться до очного навчання і ДЮСШ№1, а Червоноградський ліцей впевнено наближається до відкриття.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.