SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Підприємство «Датський текстиль» – одне з найпотужніших у Сокальському районі. Саме воно є прикладом успішного виробництва закритого циклу. Від нитки до готової продукції, – такі етапи проходить продукція, яка виготовляється на фабриці. Просторі цехи «Датського текстилю» обладнані сучасним устаткуванням. Тому працювати тут легко та комфортно:
Сьогодні на підприємстві працює понад 800 працівників. Велика частина людей прийшли сюди понад 10 років тому, коли підприємство тільки починало розвиватись. Наприклад, Ірина почала працювати закрійницею ще у 2003 році. За роки роботи встигла не лише сходити в декрет, а й стати бригадиром дільниці комплектування. Тепер жінка з радістю рекомендує своїм знайомим це підприємство:
Офіційне працевлаштування, організований доїзд та безкоштовне харчування, а ще медичне страхування та гідна заробітна плата, – саме це пропонують своїм робітникам на підприємстві Датський текстиль. Пан Михайло працює тут більше 15 років. Він переконаний, що працювати в Україні, ще й у рідному місті, значно краще, аніж за кордоном:
Задоволені роботою на підприємстві не лише працівники виробничих цехів, а й їдальні. Пані Ольгу однозначно можна назвати серцем та душею виробництва, адже в обідню перерву вона створює тут домашній затишок. Аби забезпечити працівників смачним перекусом, столова на виробництві працює 20 годин на добу у декілька змін :
Підприємство розвивається та розбудовується. Саме тому жителі регіону можуть знайти тут своє ідеальне місце роботи. Тому слідкуйте за новинами та вакансіями підприємства.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.