SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Милосердя і добро віку не мають, або як волонтерить молодь парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України

Проєкт парафії церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України «Діла Милосердя» став одним із переможців конкурсу Львівської освітньої фундації в рамках реалізації програми розвитку волонтерства в громадах у 2020 році. Для  проведення заходів, передбачених проєктом , а це –  робота з людьми похилого віку та особами з кризових сімей, автори проекту отримали 20 тисяч гривень,  а власний внесок ініціативної групи ще 6 тисяч гривень.

“Найбільший скарб – це молодь!” – говорить катехит Юрій Бойко. Саме на активну, творчу і готову на реалізовувати найрізноманітніші волонтерські заходи покладають сподівання органзатори проекту “Діла милосердя”. А планів у організаторів – чимало – від кінопоказів під відкритим небом, до пошиття екоторбинок.

Всім, хто говорить, що наша молодь нічого не хоче, нічого не вміє, варто прийти і поспостерігати за нею на парафію Пресвятої Богородиці Владичиці України. Молоді люди не лише активно волонтерять, а й залучають до цієї доброї справи своїх друзів.

Настоятель храму Пресвятої Богородиці Владичиці України отець Володимир Ващук неодноразово брав участь у різноманітних кокурсах для втілення цікавих проектів. Головною ж мрією і проектом життя отець називає будівництво дому для прихисту людей, які особливо потребують допомоги і підтримки.

Детальніше у відеоматеріалі колеги з газети «Новини Прибужжя» Елеонори Синєгубової за посиланням: https://www.facebook.com/buzhnet/videos/814791249264808

Дивіться також цей сюжет у випуску новин:

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.