SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Мобільні бригади протестували на COVID-19 вже 6215 осіб

В області мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Відтак, упродовж 10 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини.

Тестуванням вдалось охопити 750 осіб.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол.

Результати 745 осіб є негативними. 5 – позитивний.

Ситуація в Червонограді станом на 10 квітня. За даними керівниці ЦПМСД Анни Ярмоли сьогодні протестовано експрес – тестами 30 осіб. З них 5, що повернулись з – за кордону і 25 працівників швидкої.
Всі результати негативні.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.