SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Медсестру з Сокаля Ірину Уланюк відзначили дипломом у Києві на конкурсі «Лідери змінюють світ»

Планом заходів Міністерства охорони здоров’я України «Рік медсестринства в Україні 2020» було визначено проведення на рівнях областей та країни щорічного Всеукраїнського конкурсу МОЗ України серед медичних сестер та медичних братів «Лідери змінюють світ».⠀У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні Центр розвитку медсестринста за підтримки фахового журналу «Довідник головної медичної сестри» організували Конкурс в дистанційному форматі 8 жовтня 2020 року.⠀

“В цей тяжкий рік ми прийняли рішення провести перший обласний етап Конкурсу в дистанційному форматі у формі коротких історій-есе.⠀Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі, ми почули всіх медичних сестер і братів, хочемо зберегти для майбутнього ті емоції, враження, прояви лідерства та відданості професії, котрі зараз демонструють фахівці з медсестринства кожен день на своєму робочому місці.⠀Також, ми щиро вітаємо переможців конкурсу серед медичних сестер і медичних братів «Лідери змінюють світ»,” – йдеть в повідомленні Центру розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров‘я України на сторінці у facebook.

Серед переможців конкурсу медсестра Сокальської ЦРЛ Ірина Уланюк. Її нагородили дипломом з відзнакою та подарунком.

“Я змушена була бути присутня на фіналі конкурсу у Києві, але я захворіла на Covid-19. У Києві було представлено моє відеозвернення. Відвідавши даний конкурс хочу висловити величезну вдячність за надання можливостей прийняти участь в цьому важливому проекті, який надає поштовх розвитку і популяризації медичної справи.

Не бійтеся висловлювати свою думку і боротися за свої права, ми маємо на це право. Я впевнена , що прийде час і держава оцінить нашу працю і не тільки дипломами і грамотами, а і відповідною заробітною платою. Прийде час, коли ми гордо будемо носити звання медик, як це є в країнах Європи і США,” – написала на особистій сторінці у facebook Ірина Уланюк.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.