SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Львівська ОДА скерує звернення до Антимонопольного комітету для початку розслідування щодо підвищення цін на продукти

30 березня відбулась зустріч голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького із головою територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області Ростиславом Лещишиним та начальником Головного управління статистики у Львівській області Світланою Зимовіною щодо контролю цін на продовольчі товари.

Голова територіального відділення Антимонопольного комітету України у Львівській області Ростислав Лещишин проінформував про результати щоденного моніторингу цін на продовольчі товари та медичні препарати, який проводять із 16 березня.

“Ми моніторимо чотири торговельні мережі, це “Свій маркет”, “Близенько”,”Рукавичка” та “Арсен”. За підсумком проведеного аналізу групи продовольчих товарів першої необхідності, у період з 27 по 30 березня, спостерігається зростання вартості від 11 до 30 % у залежності від виду товару. По інших групах товарів ріст не спостерігається. Для профілактичних дій матеріали сьогодні направлені у Службу безпеки України. Щодо моніторингу фармацевтичного ринку різких коливань по медикаментах немає”, – зазначив Ростислав Лещишин.

Очільник області наголосив, що Львівська ОДА скерує звернення до Антимонопольного комітету для початку розслідування щодо підвищення цін на продовольчі товари у період карантину.

У межах зустрічі також Максим Козицький визначив департамент економічної політики координатором подальшої співпраці усіх гілок виконавчої влади, причетних до розслідування суттєвої зміни цінової політики.

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.