SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Львівщина має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня

Згідно моніторингу захворюваності населення Львівської області на COVID-19, за період пандемії зареєстровано 123874 підтверджених випадків COVID-19,  померло – 3064 особи, одужало – 90142 особи (станом на 20.04.2021р.).

За даними МОЗ України, область поки що знаходиться у «червоній» зоні, однак починаючи з 14-го тижня року спостерігається тенденція до зниження захворюваності на коронавірусну хворобу – на 4,8%. За 15-ий тиждень зниження відбулось на 26,86%.

«Так, впродовж останніх 14 днів встановлено, що інтенсивний показник захворюваності на 100 тисяч населення у Львівській області зменшився на 15,56%. Підсумовуючи вище сказане, якщо така динаміка буде продовжуватись і надалі, то область має всі шанси вийти з «червоної» зони вже наступного тижня. Але дотримуватись правил безпеки слід незалежно від того діє карантин чи ні», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Додама, за попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 171 людину. Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 492 осіб. В реанімації перебуває 222 людей, з них на апаратах ШВЛ – 64.

У Червоноградському районі за попередню добу коронавірус підтверджено у 34 осіб. У Сокальській лікарні на стаціонарі перебуває 59 людей, найбільше хворих з Червонограда – 21. 7 пацієнтів у тяжкому стані в реанімації, 2 з них на ШВЛ.

Пам’ятайте! Зменшити ризик зараження коронавірусом та подальшого поширення інфекції є доволі просто: регулярно обробляйте руки дезінфектором, тримайтеся на відстані не менше метра, не торкайтесь слизових оболонок брудними руками, дотримуйтесь правил респіраторної гігієни дихання та кашлю, самоізолюйтесь до одужання, при виникненні перших ознак дзвоніть до сімейного лікаря.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.