SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Куди звертатися, якщо лінія зв’язку швидкої медичної допомоги “103” не працює?

Лінія  зв’язку швидкої медичної допомоги “103” сьогодні, 21 жовтня,  не працювала близько півгодини.  Станом на зараз роботу повністю відновили.  Однак відділ автоматизованої системи управління Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з’ясовує причини несправності.

Як зазначили в пресслужбі цієї установи, мешканці окрім “103”, можуть звертатись за мобільними номерами: (093)0797291, (067)7994677, (093)0797292, (067)7994754.

Причина збою наразі не відома. Чи пов’язана вона з надмірною кількістю дзвінків, які поступають на лінію, у «швидкій» поки не беруться сказати.

Над усуненням неполадки вже працюють спеціалісти, які мають встановити її остаточну причину.

Нагадаємо, через стрімкий ріст захворюваності на коронавірус в Україні фіксують рекордну завантаженість швидкої допомоги. Через це збільшився час очікування бригади, в тому числі й для пацієнтів у невідкладному стані. Людям із ускладненим коронавірусом в окремих регіонах доводиться чекати медиків по кілька годин.

На Львівщині «швидка» також працює у посиленому режимі. Зараз на лінію «103» щодня надходить орієнтовно 3500 дзвінків, а бригади в середньому здійснюють по 800 виїздів до пацієнтів. На ургентні й критичні виклики «швидка» поки прибуває вчасно, протягом 10 хвилин. Втім covid-хворим, які не є у важкому стані, доводиться значно довше.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.