SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Коли завершать опалювальний сезон у місті, які результати тестування на коронавірус і куди в Червонограді не підеш без маски

Червоноградська міська рада інформує. Головне за 6 квітня

  • Опалювальний сезон у місті Червоноград завершать 9 квітня, – про це повідомив перший заступник міського голови Дмитро Балко. Додатково він зазначив, що заборгованість КП”Червоноградтеплокомуненерго” перед різними установами на кінець сезону становить 160 000 000 грн. Заборгованість населення перед комунальною організацією – 33 000 000 грн.
  • На засіданні комісії ТЕБ і НС було внесено зміни згідно з останньою постановою уряду, щодо запобігання поширенню коронавірусу. Оскільки збільшується кількість мешканців, що повернулись з – за кордону, буде залучено резервну мобільну групу для тестування цих людей на коронавірус. Лабораторний центр передав лікарні 160 експрес – тестів.
  • Комісія ТЕБ і НС звернулась до поліції з проханням посилено патрулювати набережну Бугу, оскільки збільшилась кількість звернень.
  • За березень комунальники встановили 65 нових ліхтарів по вулиці Бандери та 34 по Івасюка. Станом на 6 квітня, 95% ліхтарів у місті замінено на LED.
  • Керівниця Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград Анна Ярмола повідомила, що 6 квітня мобільна бригада протестувала ще 14 червоноградців. Всі результати – негативні.

І НАЙГОЛОВНІШЕ – Штаб з ліквідації коронавірусу м.Червоноград визначив громадські місця, де не можна перебувати без засобів індивідуального захисту:

📌 парки, сади, сквери, площі, бульвари, проспекти;
📌 спортивні, ігрові та дитячі майданчики;
📌 вулиці, підїзди, пішохідні доріжки;
📌 прибережні зони;
📌 кладовища;
📌 інші території загального користування;
📌 приміщення органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інших державних установ;
📌 підприємства, установи та організації, зокрема ( але не виключно) магазини і підприємства сфери послуг;
📌 готелі;
📌 вокзали;
📌 транспорт і зупинки громадського транспорту;
📌 прибудинкові території;
📌 території нежитлових будівель;

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.