SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Кількість хворих на Covid-19 на Сокальщині збільшується, резерву апаратів ШВЛ немає, киснева система лікарні навантаження не витримує – Роман Швед

Кількість хворих на Covid-19 збільшується, резерву апаратів ШВЛ немає, киснева система лікарні навантаження не витримує – розповів журналістам “Бужнету” головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед.

Станом на 30 жовтня в стаціонарному відділенні Сокальської центральної районної лікарні перебуває 52 хворих на коронавірусну інфекцію, з них 6 – у важкому стані в реанімації і 6 – під апаратами штучної вентиляції легень.

Усі ліжкомісця у Сокальській районній лікарні заповнені, наразі керівництво медичного закладу вже працює над збільшенням їх кількості ще на 50.

“Збільшувати ліжкомісця будемо у великому корпусі, але параленьно йде ремонт в інфекційному відділенні. Десь на початку зими мали б вже максимально туди перейти. Крім того, будемо звертатися за додатковими коштами і до місцевого бюджету, і до Червонограда, бо ми “задихаємося”. Майже всі апарати ШВД кожен день працюють. Ми не маємо ніякого резерву. Додатково плануємо за кошти місцевого бюждету закупити 15 кисневих концентраторів. Вже зараз киснева система в головному корпусі не витримує навантаження” – зазначив Роман Швед

Нагадаємо, за останню добу коронавірус підтвердили у 43 людей Сокальського району. Це у таких населених пунктах – Забужжя – 1, Зубків – 1, Поториця – 2, Сокаль – 2, Угнів – 1, Гірник – 4, Червоноград – 32.


Додамо, Сокальська ЦРЛ 6 жовтня замовила капітальний ремонт інфекційного відділення за 1,95 млн грн. Підряд отримав підприємець Володимир Якубовський.

У відділенні відремонтують стіни, підлогу, замінять водопостачання, сантехніку та світильники, встановлять вікна та двері. Тут також зроблять приміщення під реанімаційне відділення. На період ремонту пацієнтів цього корпусу перенаправлять в інші лікарні. Роботи завершать до кінця цього року.

Послугу замовили за переговорною процедурою, оскільки відкриті торги двічі скасовували через недостатню кількість учасників.

Підрядник лікарні Володимир Якубовський зареєстрований 2019 року в Червонограді Львівської області. Підприємець спеціалізується на будівництві. Йому також належить частина будівельної компанії ТОВ «ВП Спецбуд».

Протягом 2019-2020 років Володимир Якубовський отримав державних замовлень на 4,6 млн грн. При цьому найбільше договорів підприємець підписав саме з Сокальською центральною районною лікарнею – на 3,9 млн грн.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.