SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантинне закінчення навчального року: урочистих лінійок не буде, але у класах  відбудуться урочисті виховні години

28 травня в закладах загальної середньої освіти завершується навчання. Проте, з огляду на карантинні обмеження, проведення урочистих лінійок не передбачається. Натомість у класах відбудуться урочисті виховні години «Школо, прощавай! Літечко, стрічай!», під час яких підіб’ють підсумки навчального року.

Учні разом з класними керівниками згадають найцікавіші моменти цього незвичного онлайн-навчання, позмагаються в різноманітних квестах, складуть жартівливі побажання один одному на канікули – словом, проведуть цю годину весело і творчо! Якщо дозволять погодні умови, то частина святкування переміститься на шкільні подвір’я чи в сади. Звісно, найбільш успішні учні отримають похвальні листи та подяки. А ще педагоги вкотре нагадають школярам найважливіші правила безпечної поведінки під час літнього відпочинку.

Відповідно до рішення Міністерства освіти і науки України випускники 4, 9 та 11 класів цьогоріч звільнені від державної підсумкової атестації. А от зовнішнє незалежне оцінювання 11-класники складатимуть за бажанням, насамперед ті, хто планує вступати до закладів вищої освіти.

Про це повідомила Галина Лобащук – головний спецiалiст з питань виховної роботи i позашкiльної освiти Червоноградського міського відділу освіти.

Джерело – Червоноградська міська рада ОТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.