SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантин: кому виплатять 1000 грн?

Урядом прийнято постанову про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році. Відповідне рішення, розроблене Міністерством соціальної політики, було прийняте 1 квітня на засіданні Уряду.

Рішенням Уряду, зокрема, передбачено виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 тисяча гривень, яку отримають пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень.

Також зазначену виплату отримають:

  • одержувачі державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю (крім осіб, які одночасно з цією допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника). На Львівщині налічується понад 34 тисячі осіб, які одержують державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю (майже 8,7 тисяч мешканців Львівщини)
  • одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату (на Львівщині – понад 1,8 тисяч осіб)

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.