SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Інтернет-шахрайство, конфлікт з сусідами, незаконний продаж землі та інше – Василь Віконський провів особистий прийом громадян

11 березня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський провів виїзний прийом громадян у Червонограді.

На прийом до очільника поліції Львівщини прийшли жителі Червонограда та мешканка Сокальського району. Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Відвідувачі клопотали про реагування в законному полі на факти інтернет-шахрайства, конфлікту з сусідами щодо торгівлі алкогольною продукцією, а також незаконного, на думку заявника, факту продажу земельної ділянки. Інші – цікавились перебігом досудових розслідувань у кримінальних провадженнях.

До розгляду заяв та звернень громадян очільник поліції залучав керівників відповідних служб та підрозділів поліції міста Червоноград та Сокальського району, а вирішення усіх проблемних питань взяв на особистий контроль.


Також на особистий прийом до Василя Віконського прийшов один із депутатів Львівської обласної ради, котрий подякував очільнику Червоноградського відділення поліції полковнику поліції Андрію Дикому за належну організацію роботи та співпрацю з громадськістю.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.