SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

У Червонограді у зв’язку із карантином через корона вірус COVID-19 вводять додаткові обмеження. Про тести на грип, апарати штучної вентиляції легень та карантин з головними медиками міста поспілкувались журналісти телеканалу Бужнет.

Журналісти телеканалу Бужнет поспілкувались на готовність медичних закладів міста до лікування хворих з коронавірусною інфекцією з головним лікарем КП “Червоноградська лікарня” Ігорем Грондзалем, лікарем-епідеміологом Оксаною Сливінською та завідуючою поліклініки Людмилою Луговою.

“В нас введений карантин з сьогоднішнього дня(16 березня). Всі планові хворі, всі планові операції відмінені. Лікарня переходить в режим надання оргентної допомоги,”- зазначив Ігор Грондзаль.

Також він повідомив про те, що масками з фільтрами заклад забезпечений і додатково мають довезти протичумні костюми.

Окрім того, за словами головного лікаря, у вівторок, 17 березня, на позачерговому засідання сесії міської ради – планують розглянути питання про виділення коштів на придбання апаратів штучної вентиляції легень.

Мешканців вкотре закликають за можливістю перебувати вдома, мити руки та провітрювати приміщення! Лікарня перейшла у карантиний стан роботи. Відвідування хворих обмежено, відвідування породіль та партнерські пологи на час карантину – заборонено!

Про тести на грип, апарати штучної вентиляції легень та карантин детальніше у відео телеканалу Бужнет.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.