SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Експерти Антикорупційної ініціативи ЄС відвідали Червоноград

14 січня в рамках оцінки ефективності реалізації ініціативи «Міста доброчесності» , що втілюється Антикорупційною ініціативою ЄС, відбувся візит експертів моніторингової місії до Червоноградської міської ради.

Впродовж дня гості поспілкувались з керівництвом міста, депутатським корпусом та громадськістю і обговорили заходи й інструменти, котрі вже впроваджено і, які вже третій рік сприяють підвищенню прозорості та підзвітності.

Зокрема, були прийняті місцеві антикорупційні нормативно-правові акти та План доброчесності, активна кнопка на сайті для повідомлення про корупційні та пов‘язані з корупцією правопорушення, анонімна гаряча лінія та електронна пошта уповноваженого. Окрім того створено чимало електронних сервісів, які суттєво зменшують вплив чиновника на прийняття рішення (гео-портал, електронні інструменти громадської участі, тощо).

Під час зустрічі, депутати та посадовці обговорили з партнерами подальшу співпрацю: зокрема запровадження таких інструментів, як електронна приймальня, веб-ресурс з вільними під інвестиції земельними ділянками, електронний додаток мешканця.

Джерело – Червоноградська міська рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.