SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Два медичні заклади Сокальського району отримали 500 захисних костюмів для медичних працівників

У межах робочої поїздки перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик відвідав Сокальську центральну районну лікарню та Червоноградську центральну міську лікарню.

Перший заступник поспілкувався із лікарями щодо готовності приймальних відділень, а також первинного обстеження пацієнтів з підозрою на COVID-19. Окрім того, присутні обговорили механізм дій медиків щодо госпіталізації таких пацієнтів в спеціалізовані установи.

Щоб підтримати медиків, Андрій Годик разом з першим заступником голови Львівської обласної ради Богданом Гагалюком та представником  ПАТ «Львівобленерго» передали для потреб лікарів, які перебувають на передовій боротьби із коронавірусною інфекцією, багаторазові захисні костюми.

«Першочерговим на сьогодні завданням є забезпечення всім необхідним в частині протидії коронавірусній інфекції. Розуміємо, що наші медики сьогодні перебувають на передовій цієї боротьби і потребують захисту. Костюми, які ми закупили, мають допомогти нашим лікарям у їхній важкій роботі. Дякуємо соціально відповідальним компаніям, які долучаються до цієї допомоги»,-  наголосив Андрій Годик.

Загалом Сокальська ЦРЛ та Червоноградська ЦМЛ отримала 400  і 100 захисних костюмів для медичних працівників.  

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.