Друге засідання шостої сесії Червоноградської міської ради відбудеться 11 березня
У четвер, 11 березня о 10-00 розпочнеться друге засідання шостої сесії Червоноградської міської ради восьмого скликання.
У порядку денному сесії, залишилось розглянути земельні питання, питання відміни підняття тарифів на теплопостачання, а також створення комісії щодо виконання робіт об’єкту «Реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді Львівської області. Наступна чергова сесія запланована на 1 квітня, колегія міської ради 22 березня.
Джерело – chervonograd-rada.gov.ua
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

