SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
ДП «Львіввугілля» зупиняється на період карантину

ДП «Львівугілля»: буде зупинено виробництво, шахти працюватимуть у режимі підтримки життєдіяльності

17 березня, через непередбачувані наслідки у зв’язку із розповсюдженням короновірусу керівники відокремлених підрозділів розробили заходи на тривалий термін зупинки підприємства із залученням мінімальної кількості працівників, передбачивши охорону об’єктів життєзабезпечення, складів, будівель і споруд, забезпечення збереження і підтримки гірничих виробок, необхідних для життєдіяльності шахти в частині провітрювання, водовідливу, підіймання до поновлення експлуатації гірничого виробництва.

На виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19)” та листа Мінекоенерго №26/1.6-208.1-7118 від 17.03.2020р.,

18 березня у зв’язку із епідемією короновірусу на спільному засіданні штабу держпідприємства з питань по запобіганню розповсюдженню короновірусу COVID-19 та ради директорів ДП «Львіввугілля» за участі лідерів шахтарських профспілок вирішено: подальша робота шахт буде проводитися відповідно до розроблених заходів:

  1. Оскільки неможливо забезпечити реалізацію рішень Уряду щодо протидії короновірусу в умовах ведення виробничої діяльності, а головне – це здоров’я і життя працівників: роботу усіх відокремлених підрозділів – припинити, шахти перевести на режим підтримки життєдіяльності.
  2. Кожен відокремлений підрозділ оперативно складає список необхідних для чергового режиму працівників, решта – у оплачувані (за наявності) відпустки з 18.03.2020 по 03.04.2020 (на час карантину).
  3. Це реалізовано розпорядженням по держпідприємству «Про зупинку виробництва».

Вже у дорозі закуплені ДП «Львіввугілля» 5 тисяч противірусних респіраторів, проводиться належна санобробка приміщень, усі АПК – на карантині, вхід стороннім особам заборонено.

Також о 15.00 відбудеться скайпселектор з Мінекоенерго.

Уся подальша інформація – на офіційних ресурсах держпідприємства, зокрема на сайті – http://www.lvug.com.ua/lvivvugillya/ чи сторінці у фейсбуці – https://www.facebook.com/Lvivvugilla/ .

Джерело – ДП “Львіввугілля”

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.