SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
До уваги водіїв Сокальщини і Червонограда! Як поводитися при наближенні до карантинних постів

Патрульна поліція Львівської області пояснює – дорожній знак 3.41 “Контроль” забороняє проїзд без зупинки перед контрольними пунктами (пост Національної поліції, карантинний пост, прикордонна зона, закрита територія, пункт оплати проїзду на платних дорогах).

Застосовується лише за умови обов’язкового поетапного обмеження швидкості руху шляхом попереднього встановлення необхідної кількості знаків 3.29 “Обмеження максимальної швидкості” та (або) 3.31 “Зона обмеження максимальної швидкості”, згідно з вимогами пункту 12.10 ПДР.

Будьте уважними та обережними на дорозі!

Читайте також: Від 9 квітня тільки через блокпост! – на виїздах із Львівської області запрацюють контрольно-пропускні пункти

Нагадуємо, на усіх в’їздах-виїздах на/з Львівщини облаштували пости для контролю міграції мешканців між областями. На межі області встановили 14 стаціонарних постів. Також передбачені ще мобільні пости, які розгортатимуть у разі необхідності.

Такі пости охоплюють усі дороги на виїзді з Львівщини у сусідні області – Волинську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську і Тернопільську. Вони почали працювати сьогодні з 9 квітня.

На постах усім подорожнім вимірюють температуру безконтактними термометрами. Якщо у пасажирів чи водія авто будуть ознаки коронавірусу – про це повідомлять медиків і обмежать подальше пересування.

На блокпостах чергують представники поліції, Нагвардії, ДСНС, медики і представники місцевого самоврядування.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.