Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/dprch-33-1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

5 березня учні 2 класу Волсвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сокальського району в рамках «Тижня безпеки дитини» відвідали 33 державну пожежно-рятувальну частину м.Червоноград.

Про це повідомило на своїй сторінці у соцмережі Facebook Головне управління ДСНС України у Львівській області. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.
Дітям розповіли, як вогнеборці реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.

Найбільше учням сподобався огляд техніки та устаткування. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі було звернено увагу на причини виникнення пожеж та їх запобігання, і як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії рятувальника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.